Konut Projesi Tanıtım Hizmetleri

Konut Projelerinizi Büyük AVM’lerde Geniş Kitlelere Tanıtıyoruz

İSTANBUL ve ANKARA’nın en yoğun AVM’lerinde hafta sonları (Cuma-Cumartesi-Pazar) konut projeleriniz için özel tanıtım stantları hazırlıyoruz.
Tanıtım ve satış odaklı stantta satış personeliniz tarafından ziyaretçiler bilgilendirilecek, gerektiğinde lisan bilir personelimiz (İngilizce-Arapça) hizmetinizde olacaktır.

Ek Tanıtım Hizmetlerimiz

Organizasyonumuz; tanıtımı sadece AVM ziyaretçileri ile sınırlı tutmayıp;
 • Akademisyenler, doktor, avukat, iş adamları, üst düzey yöneticiler, sanayicilerden oluşan geniş kitlelere ve müşteri portföyümüze e- mail ortamında davetiye gönderilecek ve katılımcı firmanın yapacağı kampanya ve promosyonların da duyurulması,
 • Proje/projeleri yerinde görmek ve firma satış ofislerine gitmek isteyen ziyaretçilerin (İstanbul ve Ankara’da) ulaşımlarının sağlanması,

gibi çalışmaları da yapmaktadır.

Tanıtım Hizmeti Verdiğimiz AVM’ler

MARMARA FORUM – MERTER / İSTANBUL

Marmara Forum
Kapsam: 135.000 m2 kiralanabilir alanda 300 ulusal ve uluslararası marka, 13.000 m2 eğlence alanı, 16 sinema salonu, Carrefoursa, Bauhaus, Decathlon, Saturn, Boyner, YKM, D&R, Teknosa, Bimeks vb. büyük mağazalar.

Ulaşım: Ataköy, Bakırköy, Merter, Bahçelievler, Zeytinburnu, Yeşilköy/Şenlikköy, Güneşli’den ücretsiz ulaşım hizmeti. Ücretsiz otopark.

Ziyaretçiler: Hafta sonu (Cuma-Cumartesi-Pazar) 200.000 dolayında ziyaretçi.

FORUM İSTANBUL – BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Forum İstanbul

Kapsam: 175.000 m2 kiralanabilir alanda 270 ulusal ve uluslararası marka, 30.000 m2 eğlence alanı, 10 sinema salonu, buz pisti vb. Ikea, Koçtaş, Media Markt, Teknosa, Bimeks, Decathlon, Intersport, Adidas, Nike mağazalarına ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük AVM’si.

Ulaşım: E-5 ve TEM otoyolları bağlantı noktasında bulunuyor. Metrobüs ve Metro ulaşım imkanları var. 5000 araç kapasiteli ücretsiz otopark.

Ziyaretçiler: Hafta sonları (Cuma-Cumartesi-Pazar) ortalama toplam ziyaretçi sayısı 220.000-300.000

CEVAHİR AVM – MECİDİYEKÖY / İSTANBUL

Cevahir AVM

Kapsam: 115.000 m2 kiralanabilir alanda 230 ulusal ve uluslararası marka. Koçtaş, YKM, Tepe Home, Teknosa, Debenhams, Marks & Spencer, Migros mağazaları. Bowling salonu, eğlence merkezi ve çocuk oyun alanları.

Ulaşım: Toplu taşıma araçlarının ana güzergahında bulunuyor. Metro istasyonu ile bağlantılı, 2500 araçlık ücretsiz otopark.

Ziyaretçiler: Hafta sonları (Cuma-Cumartesi-Pazar) 200.000-250.000 arasında ziyaretçi sayısı. Arap ülkelerinden gelen turistlerin cazibe merkezi durumunda.

TEPE NAUTILUS – Acıbadem, KADIKÖY/İSTANBUL

Tepe Nautilus

Kapsam: 155.000 m2 alanda 116 ulusal ve uluslararası mağaza. Sinema salonları, spor merkezi ve eğlence alanları. Bimeks, Benetton, Boyner, Carrefoursa, D&R, LCW, Marks & Spencer, Mavi Jeans, Teknosa, Vestel, Yves Rocher vd.

Ulaşım: Marmaray ve Anadoluray’ın kesişme noktasında bulunuyor. Göztepe, Caddebostan, Feneryolu, Kızıltoprak, Altıyol, Kalamış, Acıbadem, Kadıköy, Altunizade, Üsküdar, Doğancılar ücretsiz servis imkanları bulunuyor. 2675 araç kapasiteli ücretsiz otopark.

Ziyaretçiler: Hafta sonu (Cuma-Cumartesi-Pazar) 120.000-180.000 dolayında ziyaretçi.

OPTIMUM OUTLET AVM – KADIKÖY/İSTANBUL

Optimum

Kapsam: 135 ulusal ve uluslararası marka. Buz pisti, sinema salonları, playland çocuk eğlence merkezi ile Anadolu yakasının en büyük AVM’lerinden biri. 3M Migros, Koçtaş, Media Markt, Vakko, Mango, Park Bravo, LC Waikiki, Koton, Mudo, Tommy Hilfiger, İpekyol, D&R gibi önemli ve büyük markalar yer almaktadır.

Ulaşım: E-5 karayolu üzerinde metro ve otobüs hatlarına yürüyüş mesafesinde. Ücretsiz otopark imkanı.

Ziyaretçiler: Hafta sonu (Cuma-Cumartesi-Pazar) toplam ziyaretçi sayısı 100.000-150.000 arası.

CAPITOL – Altunizade, ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Capitol

Kapsam: 135 ulusal ve uluslararası marka.Eğlence alanları, restoranları, sinema ve bowling salonları ile Anadolu yakasının yoğun AVM’lerinden birisi. Adidas, Boyner, Tomy Hilfiger, Marks & Spencer, Mothercare, Mudo, Paşabahçe, Teknosa, Migros, Swarovski, Nike, D&R, Mavi Jeans, Watson’s gibi büyük markalar yer almaktadır.

Ulaşım: Birçok bölgeden otobüs hatları ile ulaşım mümkün. Acıbadem ve Çengelköy’den ücretsiz servis imkanları bulunuyor. Ücretsiz otopark.

Ziyaretçiler: Hafta sonu (Cuma-Cumartesi-Pazar) ortalama ziyaretçi sayısı 80.000-120.000

MARMARA PARK – Esenyurt, BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

Marmara Park

Kapsam: 100.000 m2 kiralanabilir alanda, 210 mağaza, eğlence alanları ve sinemalar yer alıyor. Bauhaus, Real Hipermarket, Media Markt gibi büyük mağazalara ev sahipliği yapıyor.

Ulaşım: Beylikdüzü, Esenyurt’ta E-% karayolu üzerinde bulunuyor. Toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabiliyor. 4000 araçlık otopark.

Ziyaretçiler: Hafta sonu (Cuma-Cumartesi-Pazar)toplam ziyaretçi sayısı 100.000 – 150.000

MALTEPE PARK – MALTEPE / İSTANBUL

Maltepe Park

Kapsam: 5.000 M2 lik mekanda 44.000 m2 perakende alanına sahip. Çevresindeki erişim alanında 4 milyon nüfus yaşıyor. 250 mağaza, 3 restoran – cafe, 8 cinema salonu bulunuyor. 3500 araçlık otopark.

Ulaşım: E- 5 Karayolu üzerinde bulunuyor. Metro bağlantısı ve otobüs durağı ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Ziyaretçiler: Hafta sonu (Cuma – Cumartesi – Pazar) ziyaretçi sayısı 100.000 – 150.000 arasında.

ANKA MALL – AKKÖPRÜ/ANKARA

Anka Mall

Kapsam: 108.000 m2 kiralanabilir alanda 320 ulusal ve uluslararası marka, 10 sinema, eğlence ve çocuk oyun alanları ile Ankara’nın en büyük ve yoğun AVM’si. Koçtaş, 5M Migros, ElektroWorld gibi büyük mağazalara ev sahipliği yapıyor.

Ulaşım: Ankara metrosu ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşılabilir. Ücretsiz otopark.

Ziyaretçiler: Hafta sonu (Cuma-Cumartesi-Pazar) toplam ziyaretçi sayısı 150.000-200.000 arası.

STAND TEKNİK BİLGİ ve GÖRSELLERİ

Oval Örümcek Tanıtım StandıOVAL ÖRÜMCEK TANITIM STANDI

 • 4 panelli.
 • Boyut: 230×414 cm.
 • Özel firma tanıtım baskılı.
 • Baskı alanı:230×325 cm.
 • 2 adet halogen lambalı

OVAL ÖRÜMCEK HOSTES TERCÜMAN BANKOSU

 • Boyut: 85×128 cm.
 • Özel firma tanıtım baskılı.
 • Lisan bilir hostes/tercüman tarafımızdan tahsis edilecektir.

Roll Up Banner TanıtımROLL UP BANNER TANITIM PANOSU

 • 2 adet kullanılacak.
 • Boyut: 100×200 cm.
 • Özel firma tanıtım baskılı.

AVM Stand

SATIŞ/TANITIM ELEMANI MASASI

Tanıtımı yapılacak firma elemanı için hazırlanacaktır.

1 Masa ve 3 sandalyeden oluşmaktadır.


Örümcek Stand Panel